tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

E-usługi

E-usługi – pomoc prawna na odległość

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, ale też maksymalnie ułatwić im możliwość skorzystania z pomocy prawnej, w naszej ofercie znajdują się usługi świadczone na odległość, przy wykorzystaniu drogi elektronicznej. Tego typu usługi są doskonałym rozwiązaniem w przypadku spraw o mniejszym stopniu skomplikowania. E-usługi sprawdzą się w szczególności w przypadku udzielania odpowiedzi na pytania prawne czy opracowywania opinii prawnych.

Jak sama nazwa wskazuje – pomoc prawna na odległość jest świadczona przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Chcąc skorzystać z pomocy adwokata w tym zakresie, wystarczy skontaktować się z kancelarią poprzez wysłanie wiadomości pod wskazany adres mailowym bądź za pomocą formularza kontaktowego. Po otrzymaniu szczegółowego opisu problemu, pracownicy kancelarii wykonają wstępną wycenę usługi i indywidualnie ustalą warunki jej świadczenia z Klientem. Po uiszczeniu opłaty (przelew należy wykonać na wskazany numer rachunku bankowego) Klient uzyskuje oczekiwaną pomoc prawną w postaci opinii prawnej, bądź pisma.

Wyjaśniamy, że wskazany wyżej sposób współpracy może dotyczyć wszelkich przejawów pomocy prawnej możliwych do zrealizowania za pośrednictwem porozumiewania się na odległość, a sposób ich wykonania każdorazowo jest ustalany indywidualnie z Klientem. Dodatkowo, z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, kancelaria świadczy usługi za pośrednictwem platform Zoom, Facebook i Whatsapp.

W przypadku pytań i wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028