tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

E-usługi

E-usługi – pomoc prawna na odległość

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, ale też maksymalnie ułatwić im możliwość skorzystania z pomocy prawnej, w naszej ofercie znajdują się usługi świadczone na odległość, przy wykorzystaniu drogi elektronicznej. Pomoc prawna online jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku spraw o mniejszym stopniu skomplikowania. E-usługi sprawdzą się w szczególności w przypadku udzielania odpowiedzi na pytania prawne, obsługi prawnej podmiotów gospodarczych czy opracowywania opinii prawnych.

Jak sama nazwa wskazuje – pomoc prawna na odległość jest świadczona przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Chcąc skorzystać z pomocy adwokata w tym zakresie, wystarczy skontaktować się z kancelarią poprzez wysłanie wiadomości pod wskazany adres mailowy. Po otrzymaniu szczegółowego opisu problemu, pracownicy kancelarii wykonają wstępną wycenę usługi i indywidualnie ustalą warunki jej świadczenia z Klientem. Po uiszczeniu opłaty (przelew należy wykonać na wskazany numer rachunku bankowego) Klient uzyskuje oczekiwaną pomoc prawną w postaci opinii prawnej bądź pisma.

Wyjaśniamy, że wskazany wyżej sposób współpracy może dotyczyć wszelkich przejawów pomocy prawnej możliwych do zrealizowania za pośrednictwem porozumiewania się na odległość, a sposób ich wykonania każdorazowo jest ustalany indywidualnie z Klientem. Dodatkowo, z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, kancelaria świadczy usługi za pośrednictwem platform Zoom, Facebook i Whatsapp.

Usługi prawne online.

Zdecydowanie jedną z największych zalet korzystania z pomocy prawnej online jest oszczędność czasu. W celu uzyskania specjalistycznej porady prawnej wystarczy wziąć udział w spotkaniu online, unikając w ten sposób konieczności dojazdu do stacjonarnego biura i reorganizacji całego harmonogramu dnia.

Na uwagę zasługuje także wygoda i komfort, jakie wiążą się z pomocą prawną online. Spotkanie z radcą prawnym może odbyć się o dowolnej porze, a Państwo możecie uczestniczyć w spotkaniu z dowolnego miejsca.

Profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorców i Klientów indywidualnych

Z oferowanych konsultacji prawnych online skorzystać mogą zarówno przedsiębiorcy, jak i Klienci indywidualni. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy prawnej we wszelkiego rodzaju sprawach niewymagających dostarczania dokumentów w wersji papierowej.

Komunikacja elektroniczna odbywa się z dbałością o bezpieczeństwo przetwarzanych informacji i ochronę danych osobowych. Wykorzystywane przez nas platformy oraz narzędzia wyposażone są w zaawansowane systemy szyfrowania, co sprawia, że wszystkie przetwarzane informacje są w pełni zabezpieczone, zaś Radcy prawni, którzy udzielają pomocy prawnej online, zobowiązani są do zachowania tajemnicy zawodowej.

W trakcie zamówionej porady prawnej online możemy pomóc nie tylko w czysto teoretycznych kwestiach, ale również w sporządzeniu umów, regulaminów, wniosków, pozwów oraz innych dokumentów. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług online. W zależności od Państwa potrzeb i możliwości zaproponujemy najkorzystniejszą formę współpracy. W przypadku pytań i wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028