tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl

Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

E-usługi

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i zmierzając do jak największego uproszczenia i przyspieszenia świadczonej pomocy prawnej Kancelaria świadczy usługi na odległość, drogą elektroniczną.

Zwłaszcza w sprawach o mniejszym stopniu skomplikowania i nie wymagających zapoznawania się z dokumentami (w szczególności w przypadku udzielania odpowiedzi na pytania prawne, opracowania opiniiprawnych) pomoc prawna udzielana jest z wykorzystaniem poczty elektronicznej. W celu skorzystania z tej formy pomocy należy skontaktować się z nami pod wskazanym adresem mailowym, bądź skorzystać zformularza kontaktowego. Po otrzymaniu szczegółowego opisu problemu, zostanie wykonana wstępna wycena usługi, ostatecznie ustalana indywidualnie z klientem. Po dokonaniu płatności na wskazany numer rachunku bankowego otrzymają Państwo interesujące ich pismo, bądź zostaną wykonane inne czynności objęte ustalonym wspólnie zleceniem.

Wskazany wyżej sposób współpracy dotyczyć może wszelkich przejawów pomocy prawnej możliwych do zrealizowania za pośrednictwem porozumiewania się na odległość, a sposób ich wykonania każdorazowo ustalany jest z klientem.

 

W zaistniałej sytuacji zagrożenia epidemicznego świadczymy ponadto usługi za pośrednictwem platform Zoom, Facebook i Whatsapp. 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028