tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

Sprawy rodzinne

Podział majątku i inne sprawy rodzinne

Kancelaria Pawła Bujko specjalizuje się również w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Udzielamy różnego rodzaju porad prawnych, sporządzamy niezbędne pisma i wnioski do sądu, ale też w przypadku potrzeby prowadzimy mediacje i negocjacje. Specjalizujemy się z sprawach dotyczących rozwodów i podziału majątku.

Sprawy rodzinne to nie tylko te związane z rozkładem pożycia małżeńskiego. To również szereg spraw związanych z rozliczeniem majątku. W ramach wsparcia w procesie podziału majątku prowadzimy również m.in. sprawy związane z ustaleniem nierównych udziałów w majątku czy zniesienia ustawowej wspólności małżeńskiej.

Nieodłączną częścią spraw rodzinnych i rozwodów jest ustalenie władzy rodzicielskiej i dochodzenie alimentów. W tym zakresie prowadzimy sprawy o przyznanie, pozbawienie czy ograniczenie władzy rodzicielskiej, ale też wszelkie sprawy związane z alimentami – o ich przyznanie, podwyższenie, obniżenie czy te związane ze stwierdzeniem ich wygaśnięcia.

W zależności od sytuacji porady prawne z zakresu prawa rodzinnego świadczymy podczas spotkań w kancelarii lub, w przypadku jedynie chęci uzyskania wsparcia lub poznania możliwych rozwiązań, za pomocą e-usług – wówczas spotkanie odbywa się przy wykorzystaniu poczty elektronicznej bądź platform takich jak Zoom, Facebook i Whatsapp.

W przypadku pytań i wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028