tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

Windykacja należności

Windykacja należności – pomoc w odzyskaniu długu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów indywidualnych, ale też przedsiębiorców, w naszej kancelarii świadczymy również usługi w zakresie windykacji należności. W przypadku Klientów indywidualnych zajmujemy się dochodzeniem wszelkiego rodzaju wierzytelności z tytułu zawieranych umów oraz prowadzeniem sprawnej windykacji należności Klientów od postępowania sądowego po etap egzekucji. Przedsiębiorcom oferujemy natomiast wsparcie w dochodzeniu wierzytelności, z tytułu prowadzonej działalności w szczególności poprzez prowadzenie szybkich postępowań w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym.

Każdorazowo celem prowadzonych działań jest zapewnienie Klientowi wsparcia w sprawnym i szybkim oraz zgodnym z obowiązującymi przepisami odzyskaniem długu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ponoszonych kosztów. W praktyce często koszty związane z odzyskaniem długu są przerzucane na dłużnika, stąd też nasi Klienci ponoszą możliwie najniższe koszty w tym zakresie.

Zaznaczamy, że zawsze w pierwszym etapie windykacji należności stawiamy na polubowne załatwienie sprawy. Dopiero w momencie uzyskania pewności, że podjęte działania nie przyniosą zamierzonych skutków, wchodzimy na etap sądowy, a następnie egzekucyjny.

W przypadku pytań i wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028