tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

Sprawy ochrona dóbr osobistych

Ochrona dóbr osobistych – porady prawne i sprawy sądowe

Kancelaria oferuje również pomoc Klientom w zakresie ochrony dóbr osobistych i rozwiązywania wszelkich spraw związanych z ich naruszeniem. Prowadzone postępowania mogą dotyczyć naruszenia renomy, wizerunku, prywatności czy czci. Ich celem jest zapewnienie odpowiedniej ochrony nie tylko stanu fizycznego, ale też psychicznego pokrzywdzonego. Dzięki udzielonej pomocy Klienci zyskują nie tylko ochronę dobrego imienia, ale też pełną swobodę postępowania zgodnie z własnym sumieniem.

Coraz częściej są spotykane sytuacje związane ze szkalowaniem czy hejtowaniem nie tylko osób publicznych, ale też prywatnych. Zaznaczamy, że nikt z Państwa nie tylko nie musi, ale przede wszystkim nie może godzić się na takie traktowanie. Wiemy, jak trudne jest zdecydowanie się na rozpoczęcie walki w zakresie ochrony dób osobistych, ale zachęcamy do jak najszybszego reagowania na wszelkie tego typu sytuacje. Prowadzone postępowania w tym zakresie dotyczą nie tylko żądania zaniechania prowadzenia tego typu działań, ale też żądania udzielenia odszkodowania – rekompensaty za wyrządzone szkody.

W ofercie prowadzenia spraw w zakresie ochrony dóbr osobistych znajduje się również dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień w szczególności od ubezpieczycieli, gdzie jest oferowana reprezentacja Klienta już na etapie likwidacji szkody.

W przypadku pytań i wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zajmujemy się również sprawami rozwodowymi

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028