tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

Sprawy pracownicze

Sprawy pracownicze – prawo pracy

Ważną część oferty kancelarii stanowią sprawy pracownicze, prowadzone w ramach obowiązującego prawa pracy. W zależności od sytuacji zapewniamy wsparcie pracownikom jako pomoc w rozwiązywaniu sporów z nieuczciwymi pracodawcami, ale też pracodawcom w sporach z pracownikami. Bez względu na to czego dotyczy sprawa, czy jest to sprawa pracownicza, czy też gwarantujemy jej kompleksowe rozwiązanie. Na podstawie dostarczonych informacji i dokumentów szczegółowo analizujemy problem i wskazujemy możliwe drogi postępowania.

W ramach prowadzonych spraw pracowniczych na rzecz przedsiębiorców udzielamy porad prawnych, ale też sporządzamy wszelkiego rodzaju opinie prawne, w tym opinie dokumentacji kadrowej. W przypadku potrzeb zajmujemy się również sporządzaniem umów, regulaminów i innych dokumentów, które powinny obowiązywać w każdej firmie.

Pracownikom natomiast zapewniamy pomoc w dochodzeniu wynagrodzeń za pracę, przywrócenia na stanowisko pracy przy bezpodstawnym zwolnieniu, uzyskaniu odszkodowania związanego z wypowiedzeniem i rozwiązaniem stosunku pracy, mobbingu, uzyskaniu odszkodowania związanego z wystąpieniem wypadku przy pracy czy też pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z zakazem konkurencji.

W przypadku pytań i wątpliwości – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028