tel: 663 803 028
email: kancelaria@pawelbujko.pl
Kancelaria Radcy Prawnego
w Giżycku i Olsztynie

Oferta usług

Oferta świadczonych usług Kancelarii Radcy Prawnego

W przygotowanej ofercie usług znajduje się szeroki zakres czynności świadczonych zarówno na rzecz przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, by pomoc prawna była realizowana na najwyższym poziomie, również w dobie panującej pandemii. Kancelaria nieprzerwanie wspiera Klientów, zapewniając pełne bezpieczeństwo podczas kontaktu bezpośredniego. W sytuacji, gdy Klient obawia się wizyty w siedzibie kancelarii, nasi specjaliści zapewniają pomoc w ramach świadczonych e-usług. Wówczas kontakt odbywa się przy wykorzystaniu platform elektronicznych takich jak Zoom, Facebook czy Whatsapp. Poniżej prezentujemy szczegółowy zakres usług świadczonych przez naszych specjalistów i współpracujących z nami adwokatów.

Obsługa przedsiębiorstw

Na rzecz podmiotów gospodarczych kancelaria świadczy w szczególności usługi w zakresie:

Współpraca z Klientami indywidualnymi

Kancelaria świadczy usługi również na rzecz Klientów indywidualnych. W ramach oferty udzielamy porad i opinii prawnych podczas kontaktu bezpośredniego i w ramach e-usług. Zajmujemy się także sporządzaniem pism i umów oraz reprezentowaniem Klientów przed sądami i organami administracji wszystkich instancji.

Na rzecz klientów indywidualnych nieprowadzących działalności gospodarczej kancelaria świadczy w szczególności usługi w zakresie:

Potrzebujesz pomocy prawnej w którejś z wymienionych dziedzin? Skontaktuj się z nami – po przeanalizowaniu sprawy wskażemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Masz pytania?

Giżycko

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Warszawska 6/4

11-500 Giżycko

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028

 

 

Olsztyn

Radca Prawny Paweł Bujko

ul. Lanca 3 lok.1

10-528 Olsztyn

kancelaria@pawelbujko.pl

tel.: 663 803 028